Sestavy vyhodnocení pohledávek a závazků - změna v zadávání parametrů T10345DIBAQ

Z Dokumentace Disoft
Přejít na: navigace, hledání

Pohledávky>Sestavy

Závazky>Sestavy

Změna v průvodci při zadávání organizací

V průvodcích sestav Vyhodnocení tuzemských pohledávek, Vyhodnocení zahraničních pohledávek, Vyhodnocení tuzemských závazků a Vyhodnocení zahraničních závazků dochází ke změně při zadávání organizací, vstupujících do zpracování. Na jedné záložce se nachází mřížka organizací, ve které lze vybírat jednotlivé organizace. Na následující záložce pak lze vybrat skupiny ze stromu organizací.

V předchozích verzích se do zpracování zařadily organizace, které byly vybrány v mřížce na první záložce (nebo všechny, pokud nebyla vybrána žádná), a dále organizace, které byly vybrány ve stromu na druhé záložce (nebo všechny, pokud nebyla vybrána žádná skupina). Z toho vyplývá, že v případě výběru jedné organizace v mřížce a k tomu celého stromu se do zpracování dostal celý strom plus ta jedna organizace z mřížky.

Od verze 4.7.4 se z organizací vybraných v mřížce na první záložce (nebo všech, pokud nebyla vybrána žádná) do zpracování zařadí jen ty organizace, které se současně nacházejí i ve výběru ze stromu na druhé záložce (nebo všechny, pokud nebyla vybrána žádná skupina). Z toho vyplývá, že v případě výběru jedné organizace v mřížce se do zpracování dostane jen tato vybraná organizace a to jen tehdy, když se nachází i ve výběru ze stromu.